Anasayfa / Haberler / İl Tarım ve Orman Müdürü Turan KARAHAN ve beraberindekiler Elazığ Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İl Tarım ve Orman Müdürü Turan KARAHAN ve beraberindekiler Elazığ Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

127449344_2508818032744055_1992229988175156723_n

İl Tarım ve Orman Müdürü Turan KARAHAN ve beraberindekiler Elazığ Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Elazığ Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası’nda yapılan seçimler sonrası hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda İl Tarım ve Orman Müdürü Turan KARAHAN Odamızı ziyaret etti. Ziyarette İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcısı İsmail GÜRBÜZ, Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürü Salim GÖKALP de yer aldı.
Dördüncü kez başkanlığa seçilen Cazim BULUT’u tebrik eden Turan KARAHAN, yönetim kuruluna başarı dileklerini iletti. Virüs nedeniyle ancak bir araya gelebildiklerini belirten Tarım ve Orman İl Müdürü Turan KARAHAN; “Önemli konularda birlikte hareket ediyoruz. Özellikle de yaşadığımız deprem felaketinde bir arada olduk. Bundan sonra da birlikte istişarelerde bulunacağız. Amacımız hayvancılığı ileriye götürerek yetiştiricinin gelirini arttırmaktır. Bizler geçiciyiz ama sektör, hayvancılık ve tarım kalıcıdır” dedi.
Elazığ Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Başkanlığı’na yeniden seçilen Veteriner Hekim Cazim BULUT ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Bizler ortak paydada çalışıyoruz. Amacımız hayvancılığı daha ileriye götürebilmektir. Bu bağlamda bakanlığımız öncülüğünde Veteriner Hekimler Birliği Merkez Konseyi ve Odalar olarak önemli çalışmalar içerisindeyiz” dedi.
Daha sonra Koyun ve Keçi Yeitştiricileri Birliği Başkanı Mahmut SEZER ve Elazığ Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu’nun da katıldığı toplantıda bazı konularda ortak çalışma protokolü hazırlanması kararlaştırıldı.

Buna da Bakın

7dc736d5-06e6-4ca0-b838-4aac98fdc667

Yeni Yılınız Kutlu Olsun